Új hozzászólás Aktív témák

  • [HUN]Tyson

    senior tag

    válasz vakondka #95 üzenetére

    Sajnos a megrendelő nem cikkszám alapján tartja nyilván az árut, így nincs semmilyen egyedi azonosítója. Egy bort a neve, termelője és évjárata azonosít. A nevet eleve úgy vittem fel, hogy előtte excelben összeadtam a név és évjárat oszlopot, úgyhogy az évjárattal így nincs macera.
    De még mindig nem tudom, hogy kellene a termelőt hozzáadni az e-mailhoz. Az megvan a checkout_process.php-ben, hogy hol generálja az emilt, de sajnos ehhez már kicsit komolyabb php tudásra lenne szükség, hogy beszúrjam ezt a plusz infót.
    Az a gáz, hogy így nem adhatom át a shopot, mert használhatatlan emiatt.
    Vmi megoldási javaslat???

    P.S.:
    Azt nem lehet valahogy megcsinálni mysql-ben, hogy egy tábla adott mezőjébe egy másik tábla x mezőjét átirányítani?
    így néz ki az adott kód:
    $products_ordered .= $order->products[$i]['qty';] . ' x ' . $order->products[$i]['name';] . ' (' . $order->products[$i]['model';] . ') = ' . $currencies->display_price($order->products[$i]['final_price';], $order->products[$i]['tax';], $order->products[$i]['qty';]) . $products_ordered_attributes . ''\n'';

    A zárójelek között a termék modellszáma szerepel, ami ugye az én adatbázisomban üres. Ez a products tábla products_model mezője. Arra gondoltam, hogy ezt fel lehet e tölteni a manufacturers tábla manufacturers_name mezőjéből?
    Tehát ha beírom a manufacturers_name-t, akkor az íródjon be a products_model mezőbe is?
    Sorry, ha bonyolult voltam.


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák