Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbertkrl

    aktív tag

    válasz MornKapitány #1222 üzenetére

    Sziasztok!!

    Ha valaki tud segíteni, vagy megválaszolni kérdéseket, ne tartsa magában! Tulajdonképpen már lassan két hete (pontosan múlt hét hétfőn) történt a dolog, hogy a bal nagy lábujjamra ráhúzódott a munkahelyen a kaloda kereke, ami 650 kilónyi csövet hordozott magában és vitte a körmömet is teljesen. Rendben, bevittek dokihoz, bekötötték, kaptam tetanust, mert olyan 8-9 éve volt utóljára. Ezzel minden rendben is volt, megvolt egy darab kötéscsere, azt mondták, hogy teljesen jó, nem is kell mennem többet, majd áztassam le a kötést. Ez meg is volt, közben viszont bevittek vakbél gyanúval (múlt hét szombat) anyámék, mert jobb alhasamban fájdalmat éreztem, másfél két napig. Erre kaptam ilyen koktél injekciót, amiben volt minden kutyafüle, ezt még az ügyeleten adták, azzal az utóirattal, hogy ha nem múlik el egy órán belül, akkor sürgősségi. Bent is voltunk, meg is vizsgáltak, egy honvéd kórházból jött belgyógyász látott el, mindent rendben találtak "virus infectio" lett belőle. Namost... Ezt kezelem probiotikummal meg mindennel. Nem is fáj, megvan a hasam. De tegnap egész délután zsibbadt a bal lábam, meg fájt a fejem, az délutánra el is múlott. De itt jön a fordulat, ma voltam dokinál (traumatológia), mert a kötés egy részét szerettem volna ha ők veszik le és rákérdeztem erre, az volt a válasz, hogy mivel sántítottam, ezért zsibbad a lábam. Nagyon félek már, egyfolytában kombinálok és nem tudom mi lehet a bajom. Ez el fog múlni és a fejfájással miket tudok kezdeni? Esetleg valami torna... ? Előre is köszönöm a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

    Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

Új hozzászólás Aktív témák