Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • User_2

    tag

    válasz margithid #2299 üzenetére

    25 -30éve volt voltam bent asszem 5napig ezzel.

    a javulás, mint amikor a vaknak visszaadják a látását, olyan volt utána orron keresztül levegőt venni.
    emlékszem érzéstelenítéssel, de altatás nélkül vésővel és kalapáccsal véste a csontot az idős néni. izmos karja volt jól láttam, nem az a zászlóként lobogós. a hátam mögött egy másik valaki fogta a fejem közben nehogy elszaladjak. a lefaragott csont koppant a vese alakú fémtálcán mikor beledobta, pont olyan hangot adott, mint amikor egy kis darab csontot dobnak egy nem túl nagy fémtálcára.
    előtte mondtam neki, hogy ne dobja ki, mert meg akarom nézni a bűnöst, de ez nem történt meg, nem láttam.
    végül túléltem.

    nehezítő körülmény volt, hogy épp meg voltam fázva, közben kétszerésre dagadt az orrom és tele volt takonnyal. 2-3 napig nem tudtam kifújni.
    ezt is túléltem.

    citkar:
    köszönöm, hogy fáradtál velem és válaszoltál, bár ez pont annyit segít, mint a többi internetre feltett ismertető a kórházak honlapjain.
    (nemigazán)
    leírom mit nem értek, na nem azárt hogy válaszolj vagy beszélgessek róla, csak azért hogy ne maradjak kuka.
    az érdemi terhelésről nem tudom micsoda tud lenni.
    a jobb ha kocsival visznek haza, azért jobb, mert olyan éhes leszek, hogy kb elájulnék a korház portájáról kilépve? vagy általánosan leszek gyenge a 10mm -es nyíláson keresztül a hálónak a hasfalon készített 5*5 cm-es seb miatt? vagy elájulnék a fájdalomtól a buszon ülve?
    túlkérdezem a dolgot biztos, de azért lényeges különbség, hogy ugrasztok valakit arra, hogy dajkáljon vagy megoldom magam.
    így végül ugrasztok valakit, mivel nemtudom mire számítsak.

  • User_2

    tag

    válasz margithid #2301 üzenetére

    várj a fizeőssel, ne ott kezd.
    mert ha legombolhatnak, akkor tuti lesz valami olyan tüneted amire kiszámlázhatnak neked egy kisebb összeget.
    államiban kezd, és csak ha nemtetszika doniknéni akkor menj fizetős helyre.
    közeli ismerőst a héten küldte a fizetős gasztroenterológus fizetős első-hátsó endoszkópra, csak mert. pedig kezdhette volna a vizsgálatot beszélgetéssel is az általános hygiéniáról.
    nem kell azt gondolni, hogy mosdatlan az ürge, meglepődnél ha tudnád mennyien nem tudják mennyi minden tárgyakat is tisztán kell tartani az általános mosakodáson és rendszeres kézmosáson túl is.

  • Theodorci

    junior tag

    válasz margithid #2303 üzenetére

    Salvus vizes orramosás (fele salvus fele normál víz) segít higitani a letapadt váladékot, de én a helyedben megcsináltatnám a műtètet.

Új hozzászólás Aktív témák