Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VGYke

    addikt

    válasz Youri #1679 üzenetére

    Köszönöm válaszod! Nem nagyon értem én ám mi az a telepítési korlát para és mizéria, ha normál uninstallal olyan mint ha nem történt volna telepítés :F Ez esetben azt sem nagyon értem, minek a EA De-Authorization Management Tool. Talán annak, hogy ha nem a jelenlegi pécédre akarod újra pakolni, vagy / és nem a jelenlegi Origin (EA, stb.) fiókodba :F
    Szépen kérek egy hozzáértőt, magyarázza ezt el nekem, mert a fórumban és guglin történő keresgélés alapján olvasottak csak összezavartak.

    Crysis2-nél megtaláltam a bin32 mappában az activation.exe-t, 5/5, bár soha nem uninstalláltam. És most jön, amit szintén nem értek: a steames Crysis esetén nincs ilyen sehol. Ha lefuttatom a EA De-Authorization Management Tool-t, ezt írja ki: "ERROR: This computer is not currently authorized for any EA products so there is nothing to de-authorize. For assistance, please contact EA Customer Support" Polonic fórumlakó társamnak köszönve: "ez a gép nincs aktiválva semmi ea produktum számára, ezért nincs is mit deaktiválni. Segítségért lépj kapcsolatba az ea támogatással"
    Viszont a Crysis2 ugye eleve Origines, a Crysist és Warhaed-et steamen vásároltam, ennek ellenére az Origin ismeri őket (lehet anno ezt már én mókuskodtam össze valahogy):


    Igaz az Origin Crysisben nem naprakész, mert ma játszottam a steamen:

    Tök össze vagyok zavarodva. :W

    [ Szerkesztve ]

    kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

Új hozzászólás Aktív témák