Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Gubek-Einste #13222 üzenetére

    Annyira hosszú volt a hsz.-ed, hogy csak az utolsó bekezdést volt erőm elolvasni, arra reagálok, abból is konkrétan erre a részre:
    "A váltás ellen szól a Facebook-kal való lassú működés, weboldalak lassú betöltése"

    A Facebook nálam pont, hogy Chrome-mal működik lassan! Sőt, egy idő után őrjítően belassul, mintha valahogy a szkriptekkel teledobált Fácsé-oldal túlságosan leterhelné a Chrome-ot. Úgy általában észrevettem egyébként, hogy a Facebook már nagyon gány lett, tele van okádva mindenféle szirszar fisfos szkripttel, ami észrevehetően lassítja a betöltést. Közel sincs optimalizálva.
    DE az egyáltalán nem igaz, hogy Operával lassabban működne a Facebook, sőt! Korábban a csetelésnél voltak idegesítő bugjai az Operának, amiről született is bejegyzés Facebookon: [link]
    Állítólag azóta kevesebb para van vele, én még nem próbáltam a Fácsé-csetelést az Opera 11.x verzióiban, szóval nem tudok nyilatkozni az ügyben.
    De a gyorsaság tekintetében egyértelműen Opera a nyerő.

    "weboldalak lassú betöltése"
    Na ez olyan, ami Operánál PONT, hogy nem igaz - lásd előző mondatomat. Én nem vagyok igazán rajongója egyik böngészőnek sem, de eddig Opera áll a szívemhez a legközelebb a hihetetlen gyorsasága miatt. Tényleg feltűnő, kb. fél évig használtam Chrome-ot, most szinte teljesen visszatértem az Operára, és nem bántam meg, utólag nem is értem, hogy bírtam fél évet a Chrome-mal... :U Operához képest egy lassú fostalicska. Tény, hogy Opera sok oldalnál bugzik, de a sebesség tekintetében jelenleg szerintem verhetetlen.

    A mondat további felére csak azt tudnám reagálni, amit Penge_4 már leírt.

    Ne ítélj elhamarkodottan, lehet, hogy nálad van a probléma. :)
    Nem árt néha szűz profillal indítani, ha már lassulást tapasztalsz, meg persze gyorsítótár, cookie-k, stb. törlése is szükséges időnként.

    Sk8erPeter

  • fatal`

    titán

    válasz Gubek-Einste #13222 üzenetére

    " A váltás ellen szól a Facebook-kal való lassú működés, weboldalak lassú betöltése, Adblock Plus hiánya és a könyvjelzők ikonjainak alapértelmezett képe, nem a weboldalak fav ikonjait látom."

    - Facebook: Nem tapasztaltam ilyet
    - Ugyanolyan gyors mint a Chrome
    - Van beépített tartalomszűrő + NoAds az üres divek elrejtéséhez
    - Mutat favicont, ha van csak nyisd meg egyszer, hogy becachelje.

Új hozzászólás Aktív témák