Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    Topikgazda

    válasz Sk8erPeter #21388 üzenetére

    Shift+kattintás egy linkre, hogy új ABLAKBAN (nem fülön) nyíljon meg, utána egész pontosan 500x310-es méretű ablakban jelenik meg a tartalom, erről screenshot, hogy látsszon a különbség az eredeti ablakhoz képest:
    Nálam teljes képernyős lesz az ablak, de nem maximalizált, hiába maximalizált ablakból nyitottam. Ezt O15 óta képtelenek kijavítani, pedig sokszor jelentették, és már szerepelt is a changelogban egyszer, hogy megoldott probléma.

    néha pl. amikor megnyomom a Ctrl+D vagy Ctrl+L billentyűkombinációt, előjön a keresőmező, miért? Elég gyakran előfordul.
    Ezzel sem találkoztam. Azzal igen, hogy továbbra sincsen O15 óta javítva az a hiba, amikor megnyitott keresőmezővel bezársz egy fület, és utána megpróbálsz billentyűzetet használni.

    nyomok egy ehhez hasonló billkombót, ablak/fülváltás történik tök random módon. Ez ritka mondjuk szerencsére.
    Ezzel igen, és akkor nem csak nálam van probléma. Naponta 2-3 alkalommal előjön.

    adott fül másik ablakba átmozgatásakor/húzásakor nem kap fókuszt az új ablak, sőt, sokszor tök másik program ablaka kap fókuszt
    Egy ablakkal operálok, és abban rengeteg füllel, szóval nem futottam még bele.

    Saját észrevétel: pár órányi futás után néha képes olyan szinten belassulni az egész felület billentyűzeteseményekre (például 2-3 másodperc lesz a fülváltás), hogy újra kell indítani a böngészőt (O17 rémlik, mint első előfordulás), míg máskor napokig simán elfut, és csak frissítés miatt indítom újra.

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák