Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Onlány

    tag

    válasz garai198419 #339 üzenetére

    Szia! Én egy félreárazott tinydeal akcióban jutottam közel 17 ezer forintért a tablethez. ONDA V989 Air 9.7 32GB. Nagyon jó az összeszerelés minősége, könnyű, kecses jószág. Bekapcsolás után minden kínai volt ezért a nyelvválasztás után sorra letiltottam illetve töröltem a kínai appokat.Jó sok volt belőle. Volt amit csak tiltani lehetett. Az onda launcherrel nem tudtam megbarátkozni ezért lecseréltem. Végül úgy döntöttem, hogy rootolom a gépet és titanium backup, gravity box stb. használatával személyre szabtam. Most már nagyon tetszik. A képernyő gyönyörű és a felesleges kínai alkalmazások törlésével az akku is jobban teljesít. Dobozból kivéve nem voltam a rendszerrel megelégedve de root után jobban testre tudtam szabni és így már pöpec. Gyorsan talál wifit jó vele netezni. Édesanyámnak lesz karácsonyra netezésre fogja használni arra tökéletes lesz. Láttam külföldi fórumokon, hogy készítettek újabb romot hozzá de azt még nem próbáltam mert így is jól működik eddig. Majd hosszabb használat után lehet megállapítani, hogy érdemes-e romot cserélni. Amennyiért vettem bőven megérte. A google play működik rendesen. Játszani nem játszom ezért arról nem tudok nyilatkozni. Tehát összegezve: a külső tökéletes de dobozból kivéve nekem a rendszer nem tetszett ezért muszáj volt testre szabni. :)

    Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

Új hozzászólás Aktív témák