Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Airwave

    csendes tag

    válasz bigdee888 #50 üzenetére

    Hááát …. Köszi az ötletet, de bavallom, nem nagyon szerettem volna találomra más-más firmware-kel installálgatni a gépet, meglehetősen időigényes szórakozás, meg aztán mert eleve uszkve 1,31 v. 1.29-el jött a gép tekintve, hogy több mint egy hónapot töltött geekbuying raktárban a fekete keret hiánya, majd meg a holdújév miatt. És ugyebár mintkét firmware-el behalt. (Amúgy már az 1.35-ös firmware jelent meg, nézegettem, szinte mindegyik ismertetése úgy kezdődik, hogy ez a változat javítja a gép stabilitását – ez, meg az is némileg aggasztó, hogy havonta 1,5 .. 2 változat jön ki.)
    Viszont elgondolkoztam rajta, hogy az XBMC media center volt az abszolút közös pont a behalások alkalmával. Utánanézegettem a 12.0 még csak fejlesztői változat és a kompatibilitási lista is eléggé hiányos, jó néhány kütyü pl. eleve nem kompatibilis vele. Jelenleg újrahúztam Onda-t, hálózati eléréshez sok olvasgatás után CifsManager-t vetettem be, ami virtuálisan befűzi a hálózati megosztásokat a gép memóriájához. Most root-olt a gép, rajta van 4-5 szimpla játék, a CifsManager és újra az Aldiko, meg Avast. És már harmadik napja megy akadozás, probléma nélkül!
    Érdekesség, hogy ha a CifsManager elindul, az USB kapcsolat nem látja a gép memóriáját (oda van becsatolva a hálózati tároló), csak újraindítás után. Ennek azért lehet oka, mert hülyén néz ki, ha az USB-n, majd Wifi-n keresztül látom a hálózatot, mintha a gép memóriája lenne.
    Szóval egyelőre béke van, ha a gyógyulóban lévő beteg állapotában rosszabbodás lépne fel jelentkezem.

  • Airwave

    csendes tag

    válasz bigdee888 #54 üzenetére

    Hát csak megette a fene. Három nap működés után ma reggel nagyobbik lányom őrzi a kisebbiket, unaloműzőként bekapcsolja az Onda-t. Angry Birds pár percig, majd belenézne egy nagyon egyszerű puzzle játékba.Nem indul, hibaüzenetet kap - korábban működött. Mindegy kikapcsolja a kütyüt. Délután bekapcsolnám, nem indul!!! Ugyanaz mint korábban ikonok fel, majd boot, újra ikonok stb. ... mindörökké. Nem volt rá installálva két napja semmi és működött is rajta minden két napig!!!!! Még kipróbálom a 1.35 firmware-t, de ez így már tuti hardware problémának látszik. Írok a föld másik felére, összeszedve hiányos nyelvtudásom. Rainwood sorait olvastam, belenéztem a hivatkozásba is, de azzal nem igazán tudok mit kezdeni.

  • bazsy1981

    tag

    válasz bigdee888 #48 üzenetére

    Szia, nekem bongeszessel feles kepernyo fenyerore allitva 5 orat bir, jatek alatt 3-4 orat, jatektol fugg.

    En is keveslem kicsit, volt ainolom majd 2szer ennyi uzemidot gudtt, persze gyengebb ardverrel.

    Viszont neztem neten hogy 5500-as aksit is lehet hozza kapni tok olcson.

    3.0-as frissitest probaltad mar rajta?

    Hiteles épületenergetikai tanúsítvány készítése rövid határidővel! [www.energetikatb.hu]

Új hozzászólás Aktív témák