Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Tothgera30 #556 üzenetére

    Valahogy Svédországban mégis egész normálisak voltak a a fiatalok is. :U PEdig ott apuka is otthon van vele, nem fura?

    A gyereknek szerintem nem az az a lényeg, hogy az anyja mellett legyen az első naptól kezdve, hanem az, hogy boldog családi légkörben nőjön fel és szeretve legyen. Én a magyar 3 év gyesbe bele is őrülnék, egyszerűen nem ilyen a mentalitásom.

    Bolond: ezzel kapcsolatban már leírtam korábban azt amit. Gyerek 9 hónapos koráig ( itt addig lehet) itthonmaradnék vele. Utána esm. És ez nem csak az én döntésem,ő legszívesebben ő maga is tanítaná, itthon.

    Boxer: el fogom mondani neki ne aggódj, hogy nagyon fontos számomra , de meg kell értenie, ahhoz, hogy ő is fontos tudjon lenni számomra, de más dolgok is kellenek amik boldoggá tesznek. Ettől ő még kitüntetett és fontos . Egyébként meg ja, egyelőre úgy vagyok vele, nem az életcélom az utódnemzés,ha lesz , lesz, ha nem , nem.

    Az biztos, ha lesz is, nem az a fakanál, mosás, mosogatás típusú anya lennék.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák