Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    és a sportorvos saga folytatódik.. reggel 9-re időpont megbeszélve a kútvölgyibe. 8:45-kor bemegyek, 3. emelet, ahogy kell. jön egy nővér, mondja, igen, itt a doktornő már, csak éppen viziten van, utána már rendel is. leülök, várok, minden ok. múlik az idő, dokinő sehol.. jön a nővér, hogy biztos, hogy tudja a dokinő, hogy rá várok? mondom bejelentkeztem lent, és a telefonban is azt mondták ide jöjjek. nővér mondja ok, azért rákérdez. 10 órakor jött, hogy a dokinő ma kivételesen nem itt rendel, hanem a másik szárnyban, menjek át oda.... mert keddenként máshol rendel, de amúgy meg ott ahova mentem, csak ezt nem tudták a betegfelvételnél.. nagy levegő, kifúj, átmentem.. persze mire átértem, dughattam fel az időpontomat ahova akarom, 20-30 percenként ment be egy beteg.. délben jöttem ki, 5 perces hegyi beszéd, semmi új dolgot nem tudtam meg, de ha már ott voltam, gyorsan egy labor, 2 perc alatt kész volt. ez eddig rekord, közel 3.5 óra nettó 8 percért... és még egy kör, egy hónap múlva mehetek vissza, mert csak addigra kaptam időpontot. kabaré ez az egészségügy, komolyan...
    az egyetlen pozitív, hogy itt lehetett ingyen parkolni (már ha találtál helyet), ami a 12. kerületben csodaszámba megy.. :)

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák