Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tzimash

    őstag

    válasz Szten Márs #377 üzenetére

    Na ez ami nem nekem való :D hogy ott várjak hosszú 10 percekig? na neeem, nem birnám ki. :)
    meg amilyen szerencsém lenni szokott, amelyik virágra állítanám a gépet, arra a büdös életbe még egyszer nem szállna egy megveszekedett rovar sem :) tudom, hogy a makrózás nem arról szól, hogy gyorsan kimegyünk a mezőre és klikk-klikk már meg is van az évszázad fotója, de... akkor is, nem vagyok egy izgága fajta, de rövid úton ki lennék a várakozástól.
    lehet, hogy off, de azért leírom, a hétvégén esett meg velem:
    Kint voltam a természet lágy ölén (Fehérvár Sóstó), ösvény mentén egy virágon pihent egy lepke, letérdeltem elé, majd megőrültem, úgy szúrta valami a térdem, enyhe szellő fújt, kis széllökésekkel, ezért vártam kicsit hátha szélcsend lesz. lett is pár másodpercen belül. fókuszálás, és mire lenyomnám teljesen az expo gombot, huss.... elszált, káromkodtam is egy cifrát, föltápászkodom, és látom, hogy előttem az úton kb. 10 méterre, egy apuka áll a kislányával. illedelmesen várakoztak, amíg a "művész úr" megörökíti a soha vissza nem térő pillanatot, majd ennek hiányában kocsis módjára szentségel egyet. :)

    Parci: még nem jutottam el odáig, hogy ezek hiányát komolyabban érezzem, egyelőre annak is örülnék, ha a maxot kihoznám a jelenlegi felszerelésemből :) na meg annak, hogy a lepke a helyén maradjon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák