Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    [link]
    Ez mennyire lehet komoly? Nyilván agyondícsérik, de az ár-érték aránya nagyjából a helyén lehet?

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    Ha csak szívritmus mérés (esetleg ekg), edzésmonitor és alvásmonitor lenne a feladat, de ezekből minél jobb minőség és pontosság, DE nincs semmi szükség zenejátszásra, levelezésre, hívásátirányításra, egérmozira, stb. (úgyis mindenhova viszek telefont magammal), akkor milyen órát-karperecet javasolnátok? Esetleg ha GPS van benne, az hasznos lehet, feltéve ha a telefonéval együttműködve tényleg pontos adatokat mutat, és nem ábrázolja a rakparti futásomat a duna közepére bevezető 4-5 kunkorral, mint most a telefonom.

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    sziasztok!

    Családtagoknak (2 gyerek és 1 feleség) szeretnék valami okoskarkötőket (ha időt is mutatnak, nem baj) venni. Elsődlegesen a pulzusmérés és alvásminőség mérés, illetve futáshoz gps adatok elég lenne. Ezen kívül a hosszabb üzemidő lenne a lényeg. Melyik típusok lennének ajánlottak 15-20eFt/db árkategóriában? Zenejátszó meg egyéb funkciók nem kellenek, az alapotkat elég, ha tudja, de azt lehetőleg stabilan és energiatakarékosan. Ha a gps csak a felső kategóriában elérhető, akkor hanyagolható, majd a telefonjuk méreget, amit tud.

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz Dwatti #12569 üzenetére

    Köszi!
    Alzánál ránéztem, de azt látom, hogy akad a felbontás-visszaküldés miatt a pár ezer forintos kedvezmény a piros és a fekete színből is.. Feltételezem ezek a 14 napon belüli viszsaküldések. Mi lehet az oka, hogy ilyen sokan visszaküldik?

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz Dwatti #12572 üzenetére

    Az adott bolton belüli árak szórásán tűnt fel hogy akadnak belőle bontottak a boltban is, amikor ugyan arra a termékre kihozott pár olcsóbbat, akkor néztem, hogy azok bontottak, ebből jött a következtetés, hogy egyszer valaki már biztosan visszaküldte őket.
    Kolléganőm honor5-öt ajánlgat. Árban az úgy tűnik olcsóbb, de gondolom a különbségnek más oka is van, tehát nem biztos, hogy az kell nekem.

    szerk: ha a gps annyira megtömi telefon nélkül a memóriát, hogy lefagy tőle hamar a kütyü, akkor talán jobb, ha nincs is benne.

    Bár a honor 5-ről sem tudom, hogy bírja memóriával, ha telefon nincs a közelében. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    Végül 2 db Huawei band4 pro került megvásárlásra. Meglepő módon egyik gyerekem sem akart ilyen kütyüt. A lányomnak valami kedvenc zenekaros nyaklánc+pulóver volt a kívánsága, a fiúnak meg mikrofonos fejhallgató kell inkább.
    Mindegy, lesz az asszonynak meg nekem. Az enyém éppen firmware frissítést követ el, már vagy 20 perce megy, most tart 16%-nál. Mindkettő kütyü samsung J3 telefonna lesz párban. Majd ha lesz érdemi tapasztalat, megosztom. Azért az ütött, hogy a használati útmutató tartalma minden nyelven csak annyi, hogy töltsd le a hozzá való alkalmazást, meg hogy így kell felrakni a töltőre. Menüről, funkciókról sehol semmi :( Mondjuk azt már most látom, hogy a töltő kialakítása (méret, forma) elég gagyi. A hozzá adott 15 centis ubb kábel is elég gáz. Legalább olyan lenne a töltője, ami megáll a saját lábán, és látható közben a számlap.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz vaakuum #12622 üzenetére

    Még mindig csak 74%-on tart... :Y

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz vaakuum #12627 üzenetére

    Három frissítést kellett letölteni a band 4 PRO-kra, mire azt írta mindkettő, hogy naprakészek. Jelenleg a karperec mérete az én csuklómra tűnik jónak, a feleségem csuklóján kicsit szélesebb a kelleténél. Talán a hagyományos óraszíjjal praktikusabb lenne kisebb csuklóra is.
    Az enyém pénteken lett feltöltve, de csak tegnap este vettem használatba. Az este bekapcsoltam rajta az alvás és pulzusfigyelést, és azóta rajtam van, most 66%-ot mutat akkura. Az asszonyé ma reggel lett felcsatolva, az tegnap délután és éjszaka frissített meg töltött. Emiatt nagyobb tapasztalatok még mindig nincsenek. Ma nekem lesz vele egy edzésem nemsokára. Kérdés, hogy ehhez mindenképpen el kell indítani valami edzés funkciót, vagy ha rajtam van, akkor utólag majd szépen megmutatja, hogy a pulzusom hogyan mozgott ez alatt az idő alatt? Vagy az edzés kiválasztása azért kell, hogy akkor intenzívebben méri a pulzust, meg a véroxigént, meg akármit, egyébként meg csak valami félóránként?

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz Dwatti #12664 üzenetére

    Köszi!

    Az automatikus felismerést nem találtam meg sem a kütyün, sem a telefon szoftverében, mint beállítási lehetőség. Viszont ami jobban izgat, hogy ma reggelre lecsatlakozott a telefonról a készülék, és hiába nyomkodtam szoftverben, hogy csatlakozzon, némi homokozás után azt mondta, hogy niics csatlakoztatva, és újra aktív lett a csatlakoztató gomb. Miközben ott voltak egymástól vagy 30 centire. Újraindítottam a karkötőt, és utána még ki is kapcsoltam,de az sem volt teljesen triviális. Minden esetre valahogy észhez tért, és leszinkronizálta az éjjeli alvásadatokat. De volt egy hosszabb pillanat, amikor az fordult meg a fejemben, hogy lehet vissza kell vinni, mert nem stabil a kütyü :O . Egyébként ha kimegyek vele a telefon hatóköréből (vagy kikapcsol a telefon, lemerül, stb...), és újra visszamegyek, akkor automatikusan összecsatlakoznak? Vagy ez hogyan működik? Bár azt sem értem, miért csatlakozott le az éjjel, ott volt az asztalon a teló... vagy lehet amikor kimentem WC-re , azt nem szerette? Az biztos, hogy a szoftver szerint le volt csatlakozva, de a karkötő meg nem mutatta azt a képernyőt, amit az első indításkor, hogy milyen kóddal fogja felismerni a telefont, ha csatlakoztatni szeretném. Szóval annyira azért nem triviális a működése :(((

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz Dwatti #12677 üzenetére

    Valóban, Samu J3 a teló. Biztosan nem én nyomtam el, néztem volna az alvásadatokat, és azt láttam, hogy hajnal 4-ig vannak meg az adatok. Utána megnéztem az App Eszközök menüpontjában, hogy mi van, és ott nem volt kapcsolódva...

    VO2max és stressz (Terhelés) értéket ugye jól látom, hogy ez a kütyü nem tud mérn i?

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz Black_Raven #12687 üzenetére

    Az akku menüpontban az alkalmazásoptimalizálás, az energiatakarékos mód és az ultratakarékos mód is KI állapotban van. Más ehhez fűződő beállítást nem találok a telefon beállítások menüjében.
    De lehet ez csak valami egyedi malőr volt. Bár ma hajnalban az asszonynak i eljátszotta ugyan ezt. Amíg nem lesz rendszeres, addig nincs nagy gond. Egyszer még belefér. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    Huawei band 4 pro esetében az ébresztést hogy lehet kikapcsolni a karkötőn? Elvileg rázni kellene, de néha mikor már ébren vagyok , és bekapcsol, a karom leszakad úgy rázom, mégis szundira vált egy idő után. Eddig vagy kétszer sikerült kikapcsolni rázással, de persze nem tudom, hogy mitől is kapcsolt ki pontosan. Mi a titka? Óriás karkörzéstől kezdve a gyors rázáson át mindent próbáltam már, amit a vállam engedett :F

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz feloman #16017 üzenetére

    Brand 4 pro van az asszonynak és nekem is egy ideje, mindkettőnknek samu J3 teló volt hozzá. Elég rossz kombónak sikerült azzal a telefonnal. Gyakorlatilag kétnaponta elvesztette a kapcsolatot, és sokszor nem is akart visszacsatlakozni hosszan biztatás után sem, olyankor bluetooth ki-bekapcs, héha telefon újraindítás kellett hozzá.
    Nekem a múlt héten lecserélték a telefonom A12-re. Azalatt az egy hét alatt semmi gond nem volt vele, mindig minden adatot letöltött a telóról, úgy működött, ahogy kellene... egészen máig. Ma frissített valamit az A12 telefon. Azóta a Health App el sem indul rajta :(((

    Nem tudom, van-e frissítés az applkikációra, de ez így nembegyere... valszeg törölni kell és újra felrakni, de lehet akkor is lefagy indításnál, ha az appot nem frissítették az androidhoz.

    Amúgy futáshoz jó, egyéb sportok esetén (főleg beltéri edzéses ugrabugra, fekvőtámaszok, súlyzó, stb... ) esetén nem mér pontosan pulzust, emiatt feltehetően kalóriát sem jól számol. Szabad ég alatt viszont nincs vele gond, távot is kb. jól méri, ha figyelembe vesszük, hogy az enyém külső körön futva mindig többet hoz egy hajszállal, mint az asszonynak a karperece, és ugyan ez van sebességre is.

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz scyllarus #16023 üzenetére

    Tegnap délután jött egy újabb frissítés a telefonra, azóta a Health is megint rendben működik :DD nálam. Így ismét egész jó kombó a brand4 pro meg az A12.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    Üdv4
    Létezik olyan lista az okosórákból és karkötőkből, hogy ár-érték-minőség vonalon mik a nagyon jól sikerült vagy ajánlott típusok különböző árkategóriákban???

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák