Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike81

    senior tag

    válasz Viper26 #21367 üzenetére

    És szeretnéd használni az óras fizetés lehetőséget? Mert a Huaweinél lehetett hallani hogy majd az nfc-s fizetést engedélyezik de nem.tudom hogy a pletykákból lett e valami. Én tavaly tavasszal próbálgattam a GTR 3 elitet akkor még nem volt engedélyezett a fizetés. Minősegileg és kialakítasra egyértelmű hogy a Huawei volt nálam is a befutó de sok apró számomra bosszantó dolog volt ami miatt nem.tetszett. Gondolok itt arra hogy nem volt dupla koppos felébresztés ami nekem sokszor jól jön, akkor ha vezettem és hívtak felvettem és nem az autóra nyomta ki a beszélgetést hanem az órára és nem tudtam ezzel mit kezdeni soha :( Meg amekkora böszme óra volt az is, ahhoz képest eléggé halovány volt a rezgés. Sokat dillemáztam is hogy melyik legyen de végül a kényelem és öszhang győzött ezert maradt a Galaxy Watch 4 44mm amit lassan majd cserélek egy 5 Pro-ra. Ha ezt a sok apró kis hülyeséget meg tudtam volna szokni akkor tuti marad a Huawei mert a mai napig meg nézem őket mert gyönyörű óráik vannak.
    Remélem tudtam segíteni :))

Új hozzászólás Aktív témák