Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz EQMontoya #62844 üzenetére

    péntek óta itt sem.
    Amúgy ez a garázs egy igazi csoda. Félemeletes eltolásban van lefelé és fölfelé, vagyis a nyakad kb. a földdel van egy szinttel bent, és fölötte van még egy nyitott felső rész. A lenti bejáratnál van egy erős, de keskenylyukú csatorna, képen látszik is, ami a sima esővizet ami a rámpán lecsorog elvezeti ugyan, viszont az özönvizet nem, az átbukik rajta, így felhőszakadásnál köbméterszám ömlik át fölötte a víz, befelé.
    Plusz, ha sok az eső, akkor a felső szintről a beton résein átszivárgó víz kimossa a meszet, és szabályos cseppkövek jönnek létre a plafonon. Olyan 1 hónap alatt nőnek kb. 5 centit, szóval szerintem rekordgyorsan a valódiakhoz képest. Végülis ha mesterséges gyémántot tudnak csinálni, nehogymá' mesterséges cseppkő ne legyen :)
    Kimentem a céges udvarra, a fű már kezd kiégni. Itt lent pénteken se esett. Nem bánom, ha jön egy kétéjszakás csendes eső, de tapasztalataim szerint olyan már nem nagyon lesz, minimum zivatar.
    Juteszembe, a busz szélvédő már csupa bogár és por, megyek leöblítem, az szokott hozni esőt... ;]

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák