Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdey_a

    őstag

    válasz BlacKSouL #60659 üzenetére

    Úgy lehet kinőni, hogy fiatalos virtusból megittam mindent amit lehetett, de közben egyik sem ízlett. Rövidet tisztán talán csak az unicumot innám meg, de azt is csak azert mert furcsán felszabadító érzés amikor végre leöblíthetem egy korty sörrel, hogy múljon az íze.
    Viszkit, rumot fogyasztanék ha úgy adódna, de csak pancsolva, nem tisztán. Pálinkával tele a ház, mindenki dicséri is, de nekem nem kell. Ami most eszembe jut hogy rövid és tisztán megiszom, az a cointreau vagy mi. Meg a campari, de az is nsranccsal. Meg a vodka is csak úgy.
    De itthonra ilyesmit nem veszek. Sose fogyna el, meg egy viszki árán a gyerekeknek inkább valami játékot veszek.

    Vérboci

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz BlacKSouL #60659 üzenetére

    Nekem áll a hűtőajtóban egy jéger. Már megbontva hoztuk Mo-ról, amikor kiköltöztünk 2012-ben, most kb a harmada hiányzik. Pálinkát kb 3x ittam fél decit ez idő alatt a hazalátogatások során. Itt van vagy 3-4 üveg bontatlan, innen-onnan kapott pálinka még a polcon, évek óta eszembe sem jutott megbontani őket. Az elmúlt 2-3 évben talán ha két pohár bort ittam, a sörről meg már beszélgettünk. Egyszerűen nem kívánom. Valószínűleg teljesen alkoholimpotens lettem... Dohányozni sosem dohányoztam, egészségesen próbálok étkezni, bár a kóla (bár szigorúan csak lájt, hogy ne a cukortól kapjak rákot, hanem ki tudja, mitől), meg a sütik, kekszek a gyengéim, de igyekszem őket moderálni. Kávéból egy reggel, meg egy délután lecsúszik, sport meg az utóbbi időben bőven megvan.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák