Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Pttypang #47608 üzenetére

    Lejjebb tenni a klímát, nyitva hagyni az ablakot, vagy beírni, hogy ma is tünetmentes voltam? Ehh, ez utóbbi megint de jól esett. Ma volt a szokásos edzőnk amúgy, 27-en volt a hőfokszabályzó, szerencsére csak 15 percet kardióztam, de azért így is csorgott rólam a víz minden gyakorlat után (közben, előtt, meg úgy általában).

    Ja, közben tegnap kiderült, hogy a hiperszuper állóventilátorunkat, amit még vasárnap rendeltem Amazonról, már kedden kézbesítették valahol München mellett (szépen követni lehetett a DHL-nél a tracking infoban, állítólag jártak itt is a városban nálunk, de nem találták a címet, úgyhogy ment vissza a központba, onnét meg már vitték is tovább Augsburgba, és még aznap ki is kézbesítették, lol), valaki biztos nagy megelégedéssel használja. Felhívtuk őket telefonon, hogy ezt most így hogy, sűrű elnézéskérések közepette ígérték, hogy még a héten mindenképpen ide kell hogy érjen, mert minden lehetséges extra szolgáltatást beikszeltek a kézbesítésnél. Hm, kíváncsi leszek, hogy még idén tudom-e használni, vagy majd jó lesz jövő nyáron arra az egy hétre, amikor meleg lesz.

    Ami a hőmérséklet viszonyainkat illeti, kellemes közel negyven fok van ma is amúgy, reggelre sikerült az esti 27 fokról 27 fokra (nem) lehűteni a lakást, szóval egyre inkább az az érzésem, hogy ez már a falakból áradó hő, most már felkúsztunk azóta bent 28-ig, de egész jól viselem - mondjuk aludni szar, de szerencsére a páratartalom még mindig alacsony.

    tildy: Hajnali fahordó peon vagyok a kék-sárga lakberendezős multinál, már vagy fél éve. Nem agysebészet, de korrektül fizet, és van mellette egy csomó szabadidőm, amit rálocsolhatok a lányok ide-oda hurcolására, a háztartásra, bevásárlásra, ügyintézésekre, ilyesmikre, meg én lehetek a gonosz apjuk, akivel naponta konfrontálódniuk kell olyan ügyekben, mint "még mindig nem pakoltad ki/be a táskádat", "az még mindig a tegnapi maradék az uzsidobozodban", "nem, nem barátnőzünk suli után, hanem egyből hazajössz", "felőlem átjöhet a barátnőd, csak hétre jöjjenek érte", "nem, attól hogy nincs kedved, még igenis elmész úszni", "addig nincs tabletezés/ikszbokszozás/mobilozás, amíg nincs kész a házid, el nincs pakolva a táskád, és különben sem csináltad még meg az ágyad reggel óta", "nem, nem veszünk pónit, mert összeszarja a lakást", meg ilyenek. Ja, meg a meló és az ebédkészítés között még belefér egy másfél órás edzés minden nap, hogy igazi fitt soccer/minivan mom (izé, dad) lehessek.

    Na, ennyit az interaktív blogról mára, köszönöm a figyelmet, holnap megint találkozunk a hűséges (és kényszerűségből jelen lévő) hallgatókkal.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák