Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lenox

    veterán

    válasz lenox #43099 üzenetére

    Sajna ez megsem mukodik, bar amennyire ertem lenne olyan scenario, amikor mukodne. Szoval alapesetben amikor a megshare-elt symbolic linket el akarja erni valaki, akkor tovabbmegy a link targetjere, ha mindketto ugyazanon a halon van, akkor akar ez mukodik is, bar lehetne hasznalni az eredeti share-t is.

    Szoval amit meg szeretnek oldani az az, hogy itthon az internetes halo 100 mbit-es, ezen van egy par gep. Van egypar masik gep gigabites switchen. Van egy gepem, amiben ket halokartya van, egyik 100mb-en csatlakozik az egyik halora, masik Gb-en a masik halora. A Gb-es gepek miatt megshareltem az internetet ezen a kozos gepen, szoval mindenki eleri az internetet a Gb-es halon is. Azonban a 100mb-es halon levo gepek nem latjak logikus modon a Gb-es halon levo share-eket. Gondoltam a mindket halon levo gep segitsegevel el lehet erni, hogy ezeket a share-eket is lehessen hasznalni. De vajon hogyan? A mezei alapotletem, hogy felmappelem local drive-kent es azt tovabbsharelem, ez ugy tunik nem megy.

Új hozzászólás Aktív témák