Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lex Icon

    senior tag

    válasz Foglalt név #29558 üzenetére

    Nem tudom és remélem nem is fogom megtapasztalni, hogy mennyire kell fennhordani az embernek az orrát,...

    Én sem tudom. ;) Ez egy hasonlat volt, csak nem értetted meg belőle a lényeget.

    A legszebb, hogy a pökhöndiségen kívül érdemi válasz csak m3ss-től érkezett az eredeti kérdésemre

    Tehát kaptál választ a kérdésedre, ami persze nem felelt meg az elképzelésednek, mert mindenáron venni akarsz egy obit, amivel szerinted jobbak lesznek a képeid. Lehet, hogy nem tanácsot vársz, hanem megerősítést, hogy jól gondolod. De mint többen is utaltak rá, nem. De ezt nem akarod elfogadni. Ezzel viszont valóban nem lehet mit kezdeni.

    A madárfotózás - már ha nem elégszel meg a menet közben elkapott erősen kivágott gyengébb képekkel -, akkor az egyik leg technika és idő igényesebb, így drága műfaj a fotózásban.

    A fényerős nagy telék a legdrágább és a fizikából adódóan a legnehezebb obik. Ezen nincs mit variálni. Vagy belevágsz vagy lejjebb adod az igényeidet. m3ss is erre utalt.

    a harmadik bekezdéseddel igazán nem tudom mit kezdjek.

    Mert figyelmen kívül hagytad a többiek hozzászólását, mert csak simán sértésnek vetted.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák