Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz m3ss #17629 üzenetére

    Ja, I-ese van, igaz, oreg harcos peldany, de meg igy is elfogadhato a kepe, fullhd elesitve teljesen ok. Huntra nem emlekszem, de ez lehet user memoria kihagyas is :) .. de nem ugrik be, hogy "hoppa"-ztam volna miatta.

    105: "olcso", veszettul eles, gyonyoru bokeh, VR
    S70-200: olcso, lagyabb rajz, flexibilis gyutav, no OS
    VR2: rohadt draga es nincs hibaja. (Esetleg a focus breathing, de az nem zavar: kozeli targytavolsagnal a gyutav rovidul, 200-as allasban, 130mm kornyeken van peldaul, mig a VR1 tan 180 korul ha jol emlekszem, passz, reg lattam a tablazatot, de a VR2 csak kozeptav es annal messzebb valos 200mm, mig a VR1 vegig).

    D800 tud mindent, Release prio-ban hasznalom. Inkabb psziches oka van: jo obinal tokmindegy, melyik modban vagy, mert megszokod az obidat, a gepvaz pittyeg, keresoben is jelzi a fokuszt ha megtalalta.. nem gond. Kozepes vagy gyene, huntos obival meg inkabb kapjam el a pillanatot egy ugy-ahogy sikerult fokusszal, mint egyaltalan nem, mert nem exponal a bolond. Gyarilag focus prio-n volt, attettem gyorsan release prio-ba, en vagyok az ur es amikor nyomom a gombot, kattanjon nekem a vaz, ne tokoljon. :) (Vallalva a konzekvenciakat persze) :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák