Aktív témák

  • heather

    csendes tag

    Írok ma is egy pöcöt!Voltam ma vásárolni(végig bicegtem a várost) de kari ajándékokat még mindig nem vettem.Mindegy...van még egy hét!Tök jó a köröm lakkom...a fényben ilyen kékécínű!:D Szeretem az ilyen hülye cíneket.Noohhh mindegy.Holnapra kell egy házi dolgozat,egy fogalmazás,azt nagy nehezen megírtam remélem jólesz!Ajj 3 napja fáj az oldalam, mert úgymond ''megfázott'' vagy másszóval ''fölfázott'' a jobb oldalam.Alig bírok járni,csak bicegek mint vmi fogyatékos.Mindegy.Senkit se érdekel.Kaptam egy tök kiri sötétítő függönyt de nagyon jó.Mivel kécc a cobám,próbálom minnél több jó dologgal feldobni!Aztán majd egy szobaavató bulejj!!:D;) Bulejjjról jut eszembe.szombaton lehet szívtipró meg göss!! Aztán szilveszter haweréknál (úgyis utálok házi gazda lenni,ezért örülök h nem nálunk lesz!)!!És lehet jön majd ... is!Amúgy nem nagyon telnek vidáman a napjaim,pl.a reggelenti matek elveszi mindentől a kedvem,meg a minden órán-i házi+tanulás!:( Cccöörnyűűű a suli!De szerencsére jó a társaság!!;) Na amúgy elunom magam,azért írtam,meg h aki olvassa, annak legyen vmi olvasni valója!:) Talán pöpp msn,aztán pöpp alvás,aztán SOK suli!:( De péntek jön...;).....



    [Szerkesztve]

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

Aktív témák