Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    válasz zulobravo #4932 üzenetére

    Ezzel csak az a baj, hogy nem vagyok híve a 20eFt alatt multifunkciós gép vásárlásának. Eddig vagy 4-5 barátom vett ilyet, 10-18eFt között, de mind egy nagy rakás Đ&>&[...

    Egyiknek rejtéjes okok miatt csíkozódik a scannere, a másiknak ha kifogy a tinta akkor nem scannel a harmadiknak meg olyan egy ostoba szoftvere van hogy mikor áthívott segíteni azt hittem kib@szom a fenébe.

    Elhatároztam, hogy 30eFt-ot rááldozom, akkor legyen is annyi körül egy minél komolyabb. Persze ezeknél is lehet baj, de annak a híve vagyok hogy pl. ha nehéz valami, akkor minőségi. :)

    Valamint legyen benne WiFi, mert ha több gépről kell nyomtatni(vagy egyenesen telóról), akkor azért ez egyfajta kényelem.

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

  • wolfman

    veterán

    válasz zulobravo #4950 üzenetére

    Látom szereted az emberek szavát kiforgatni. :)

    Ez amit ajánlottál véletlenül nem csak nyomtató? Nekem all-in-one kell. Mondjuk utánanéztem kicsit és a HP OfficeJet 6500 Wireless elég kellemesnek tűnik.

    Igen, nem olcsó, de szeretek inkább drágább dolgot venni ami aztán jól működik és sokáig nem kell korszerűsíteni.

    Ami scanner csíkozott az valami canon multifunkciós volt, de nagyon alap 10e környéki. Tudom hogy a HP akkor is scannel ha kifogyott a tinta, ezt is várnám el, de ez eskü nem csinálta. Rányomtunk hogy scanneljen, erre folyamatosan beugatott a szoftver, hogy de nincs tinta a nyomtatóban, hát kit érdekel??? Ez egy HP F2480-as kütyü. És persze hogy nem a gép ostoba, az csak sz@r, ezt meg több ember is próbálta, de ugyan így nem értették miért van ez a jelenség.

    A súlyt meg nem a nyomtatóra értettem, hanem általánosságban. Pl. számítógép egerek. Ha megemeled és könnyű, akkor tutira valami kis szutyok, ha viszont van súlya mint az én Logitech MX1000-emnek, akkor tutira minőségi a cucc. :) Persze vannak kivételek, de az esetek többségében ez a helyzet áll fent, nem szeretem a kakukktojást.

    Ezeknél a nyomtatóknál mennyire számít az hogy a WiFi-je B-s, N-es stb.?

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák