Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macy49

    tag

    válasz Windsurfer #5166 üzenetére

    Heló Windsurfer!
    Lehetséges, hogy rosszul értelmezem a problémádat, ha igen akkor bocs a zavarásért.
    Nekünk egy Canon MP460-as multifunkciós nyomtatónk van itthon. Kb. egy hete került sor arra, hogy egy Wifis rendszer részeként, megoldást kellett találni a nyomtató megosztásához.
    Emlékeim szerint a dolog ott kezdődött, hogy a router telepítő lemezén van egy opció a nyomtatók megosztására. Ezzel kell babrálni. Nekünk egy Netgear N-300-as jutott az UPC-től, a csomagjában egy tökéletesen magyar nyelven beszélő telepítő lemez van. Az ott lévő súgók alapján végül is sikerült telepíteni, megosztott nyomtatóként. Viszont egy lényeges eltérés, az Általad írtakkal ellentétben nálunk a nyomtató arra, az asztali gépre van USB nyomtatókábellel telepítve, ami hálózati kábellel van össze kötve a routerrel, az meg szintén kábellel az Internet modemmel. Az asztali gépre szabályosan föl volt telepítve a nyomtató. A nyomtató megosztása után a Wifi rendszerben használt másik gépen viszont csak mint telepített hálózati nyomtatót kellett megkerestetni. Nekem kissé bonyolult volt, de sikerül. (Én csak most ismerkedtem a Wifi rejtelmeivel) A telepítés befejezése után megállapítottam, hogy én még egyszer ezt nem fogom tudni megcsinálni, de talán (nyomokban) értelmezhető volt amit, írtam. Annak meg különösen örülnék, ha sikerülne Hasznosítanod az itt írtakat.
    Üdv. :F :W

    A gravitáció akkor is hat, ha már nem veszünk róla tudomást

Új hozzászólás Aktív témák