Új hozzászólás Aktív témák

  • gergo84

    aktív tag

    üdv!

    Kaptam karácsonyra egy nagyon jó feladatot. Nem boldogulok a megoldással, bár eddig még csak elméleti síkon próbálkoztam. Megosztom veletek, és kiváncsian várom az ötleteket. Adott egy canon pixma ip4850 tintasugaras nyomtató. 1év 1 hónapos. Eredeti patronokkal működik, egyszer lett eddig csak szett cserélve. Legutoljára 5 hete használtam, azóta az asztalon pihen. Most itt vagyok egy halom nyomtatni valóval, és a nyomtató úgy gondolta meglep egy "nem kompatibilis nyomtatófej" hibaüzenettel. Szóval amikor bekapcsoltam 5 hét után, egyből ez az üzenet jött elő, biztos az idegenek megrongálták, vagy nem tudom. Nem tudom, hogyan fogjak hozzá a hiba elhárításához, mert szemre, szagra minden optimálisnak tűnik. Eddig a legkönnyebb variációval próbálkoztam, írtam a szervíznek, ahol csak annyi választ kaptam: fáradjak be vele a szervízbe. Én nekem egy ilyen befáradás 120km ről 10ezerbe fáj, a nyomtató meg ujonnan 20, tehát ez az út nem nyerő.
    A kiírt hiba pontosan így hangzik: "Nincs telepítve a nyomtatófej, vagy a telepített nyomtatófej nem kompatibilis a nyomtatóval. Telepítsen egy megfelelő nyomtatófejet, majd csukja be a nyomtató fedőlapját." A kis képen pedig egy kéz tart egy nyomtatófejet, a tartó előtt...

Új hozzászólás Aktív témák