Új hozzászólás Aktív témák

  • gabork1003

    csendes tag

    Sziasztok!

    Hosszas keresgélés után vettem egy nyomtatót. A tanácsaitok, hozzászólások sokat segítettek.
    HP Photosmart Premium C309g-m
    [link]

    Azért ezt a linket adtam, mert innen vásároltam és szinte csillagos ötös az üzlet.
    Szombati napon rendeltem és igaz, csak kedden külön e-mail-re reagáltak, de csütörtökön reggel 7:00-kor háznál volt a készülék.
    Valamivel olcsóbb volt mikor én vettem, de láttam olyan üzletet ahol 60 ezer.
    A készülékhez tápegység+kábel, kézikönyv, telepítő CD, a patronok, egy törlőruha :) és az USB kábel sincs kispórolva. Mindez egy kis zsákban.
    Tökéletesen működik, külön tálca a fotópapírnak, automatikus kétoldalas nyomtatás, Wi-Fi Bluetooth, és amit akarsz. (úszik, kúszik, bakot ugrik, zsilettpengét mászik, nokedlit szaggat)
    Két asztali PC-ről használjuk - ezért jó a Wi-Fi - de működik a számítógép nélkül is, kártyahelyek és USB csatlakozó van rajta.
    Gyönyörű fotót nyomtat, nemigen zabálja a tintát. 5 patron van benne, a fekete dupla akkora mint a színesek. Itt helyben ahol lakom, 2040 Ft, a színes 1870 Ft/db és EREDETI.
    Bátran ajánlom mindenkinek, a bolttal együtt ahol a döcögős indulás ellenére végül is simán lezajlott a vétel (adnak elérhetőséget is ha érdeklődnél valamiről)

    Fegyvertelen emberrel, nem lehet szellemi párbajt vívni!

Új hozzászólás Aktív témák