Új hozzászólás Aktív témák

  • lamiki

    senior tag

    válasz chungee #3637 üzenetére

    Ugyan nem vagyok Canon tulajdonos, de a keresőbe beírva az U051-es hibakódot és a nyomtatód típusát beírva 1 mp alatt rengeteg találatot hoz. Szóval elég általános hiba lehet.
    Valami ilyesmit tanácsolnak:
    "the printhead it is attached at each cartridge, so, there are two options: a) cartridge damageds or b) bad read cartridge contacts.
    Do this, take out the cartridges, check if the contacts are clean and dry, then be sure to fix well again in the printer, if an error message appears, push the cancel button by 6 seconds, this deactivate the ink level sensor.If the error stay, 6 seconds 1 more time, if not works, I think that one or both cartridges are damaged, try with a new pair. "
    Kb. a lényeg: tisztítsd meg és szárítsd meg az érintkezőket, ha nem jó továbbra is akkor a Cancel gomb 6 mp-es lenyomásával iktasd ki a tinta szint figyelést, ha így sem lesz jó akkor vegyél új patront (vagy új fejet, nem tudom ennél a típusnál egybe van e építve a tinta tartály a fejjel?) Remélem nem írtam nagy hülyeséget :D

    [ Szerkesztve ]

    Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

Új hozzászólás Aktív témák