Új hozzászólás Aktív témák

  • kavicssli

    addikt

    válasz ovecs #1652 üzenetére

    Legjobb barátom Svédbe van kint de már szerintem irtam és havonta megkeresei a 850.000-950.000ft -ot amiből felél havonta 300.000-400.000et! Egy nagy fuvarozó társaságnál csinál vcalamit pontosan nem tudom nem akarok hülyeséget irni! :B Pl. Ő gyermekvárosba nőtt fel onnan ismeri muterom mert ő meg az élelmezési irodán volt és "letudott irni" egy kis kaját a normálisabb gyereknek! 20 éves kora után mivel már nem állami gondozott kirakták a nevelőotthonból kezébe 1.000.000ft-tal.A mezőgazdásznak tanult és tényleg érti is a szakmáját. Szántás,bálázás mint egy jó "paraszt"! Az utcánkba költözött egy Svéd nő és egy házat kellett neki épiteni! Asrác ebbe segitett neki és a nő megigérte hogy segit neki kitörni "innen"! A nő férjének van ez a nagy fuvarozócége kivitte és él mint hal a vizbe de NINCS ekszállva magától a srác mert ő tudja honnan "lépett előre" :U

    [ Szerkesztve ]

    "Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

Új hozzászólás Aktív témák