Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adamssss

    veterán

    válasz ne_nezze #9650 üzenetére

    Jó reggelt Mindenkinek!

    Amit írok az nem csak neked szól hanem mindenkinek.

    Reggel, ahogy olvasgatom a fórumot, többen megint azzal jönnek, hogy a GCN-el az AMD már a jövőt láttatja.
    - Fantasztikus, és mi nem a jelenben élünk? Hogyan lehet eladni egy olyan terméket ami most még nem "tökéletes", de majd az lesz. Ki fogja elhinni? Főleg úgy, hogy ezt a kört már egyszer a HD3xxx-es szériánál megfutották.
    (Sajnos az AMD nincs abban a helyzetben, mint az Apple, hogy ő alakítsa a jövőt, és ne a jövő a céget)

    A másik kedvencem. Az AMD az integrációra hajt. Ez is nagyon jól hangzik, csak már ezt halljuk 5 éve. Komolyan ki a fenét érdekel az integráció, amikor berakok a gépembe egy SB procit (mondjuk egy 2600k-t, de lassan itt az ivy), meg egy NV karit, és fényévekkel jobban járok mint az AMD-vel (Bull+GCN)

    Tulajdonképpen az új kepler mellett kinek éri meg 7xxx-et venni? A játékosoknak biztosan nem. Aki profi házimozit akar annak sem. Aki mérnök annak sem, mert akiket én ismerek mindenki NV-t használ főleg a Cuda miatt.

    Értem én, hogy ez egy nagyon jó, szép fejlett architektúra, csak nézzük már meg , hogy hol áll az Intel és az NV piaci részesedésben, (meg a tesztekben) és utána fikázzuk a Keplert, és dicsőítsük az AMD-t.

    Ez csak az én véleményem, közgazdász szemmel, aki a negyedéves részesedési grafikonokat, illetve a teszteket olvas.

    [ Szerkesztve ]

    Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

  • adamssss

    veterán

    válasz ne_nezze #9654 üzenetére

    a radeon jó ide is meg oda is de a kepler inkább csak játékszer.
    Szerintem elég jó játékszer, és kicsit talán több annál...

    [ Szerkesztve ]

    Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

Új hozzászólás Aktív témák