Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz tzsolesz #710 üzenetére

    akkor miről beszélünk? miért nem lehet normálisan hozzáállni...
    nVidia topikban az nV a leggyorsabb, ati topikban meg az. miért nem lehet ezt egy-két embernek ép ésszel felfogni. nem kell itt osztani.
    a te hozzáállásod eléggé normális,de bluegene... mintha csőlátása lenne. gondolom nehezére esik elismerni hogy nem csak ati van. mindenkinek van egy szimpatikus hardvere. kinek az intel, kinek a samsung, kinek ez kinek az. Véleményt lehet mondani nem is azzal van a gond, csak ne provokálás szintjén. Vendégségben általában nem szarunk a vendéglátó asztalára... értem itt nV topikban vagyunk legyen itt a legjobb az nV.
    Befejeztem. továbbiakban lökök egy némitást ha nem érthető,mert eléggé felbassza az agyam.

    Beirtam normálisan az aTi topikba is hogy van egy 4870em, szép kártya, erős kártya, szépen megy a Crysis, csak a hőfokokkal, nem voltam megelégedve idle-be, de az szép hogy 40%os ventivel 60°C volt a max GPU. Megtaláltam a driverben az avivo vagy mit az nVnél digital vibrance néven van. nem tapasztaltam semmi különbséget, de mivel nem boldogultam a ventivezérléssel ezért elcseréltem. Akkor is le kellett ugatni... nah mindegy. OFF

    - Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

Új hozzászólás Aktív témák