Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz gbors #23734 üzenetére

    +1 szerintem is így logikus. xx70 a felső ház alja, vagy közép kategória csúcsa..Inkább az előbbi.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz gbors #23734 üzenetére

    A gp104 (gtx 1060-1080) és gm204 (960-980) is kitermelt x60-as karikat, amiket azért már tleg nagyon nem sorolnék a felsőkategória közelébe.

    A %-os lemaradást meg ugye ķérdés honnan nézzük? Az xx80 Ti-hez képest illene, lévén az áll a felsőkategória tetején (de még nem "csúcs", az lenne a titan). Azt meg kétlem, hogy pl az erősen vágott, 3.5GB-os 970 csak 15%-al lenne pl lemaradva a 980Ti-hez képest. A 2070 is kb jó 60%-át hozza a 2080Ti teljesítményének ott, ahova kell is vga.

    #23738: mit akarsz kikapcsolni? A prototípus RT-t? felejtsük már el... Az egy demófunkció, a Turing lényege a modern API-k egészséges támogatása és kb 10% reszelés a fogyasztás/teljesítmény mutatón.

    #23737: "Tervek != Aktualis" hja, a guglis hirdetések is mindig azt akarják nekem eladni, amit már a múlt héten megvettem... A gyártónak és a kereskedőnek, de még a lemaradni nem akaró játékosnak is a tervekhez kell igazodni.
    "egyebkent emnnyi is van beloluk (gamer 4K) osszesen es mennyibe kerulnek?" - pl XB321HK? nem csak a 144Hz gémer.

    Bocsánat, ha bárkinek is a lelkébe gázoltam, de az xx70 kategória sose lesz igazi felső... Egy-egy jól sikerült darab (1070Ti) nevezhető a felső aljának, de a felső osztály szimplán más világ.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák