Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz Mirman #19706 üzenetére

    Kizárt? Majd meglátjuk a megjelenik :D volt róla nem rég egy Ph cikk is amit itt abu be is linkelt nektek a Ray Tracing ennyire teljesítmény igényes.

    Bár személy szerint szerintem ez a RTX széria ilyen téren szopás, Ray Tracing alatt a teljesítmény elég szépen vissza esik. És ez 1080P alatt egy 1000 dolláros kártyával történik meg, az RTX 2070 még ettől is jobban be fog vérezni. Minden esetre szerintem ez egyáltalán nem éri meg a felárat sem bekapcsolni. A gamerek nagy része jobban örülne a 4K 60 fps-nek mint sem Kap 1080P 30 fps-t de van " Ray Tracing" :D

    Amúgy is ha egy akció játékba játszol pörögsz nincs időd csodálkozni az árnyékban hogy fuuu most északról süt a nap, 114 fokban pontosan ott van az árnyák ahol lennie kell stb :D Az árnyák jó úgy ahogy van, én a játékokból manapság ép a fizikát hiányolom.

    A GTA IV-el mai nagyon tökéletesen el vagyok, a grafika igaz nem olyan mint a mai nagy címek. De a Fizikája a játéknak nekem hatalmasat hozzá add a játék élményhez. :D Igazi élmény a városba kocsikázni, törni zúzni autóval, kerítést kidönteni. Ha erre 2008-ban képesek voltak, nem értem miért nem mozdulnak el a játékok erre az irányba is.
    De rengeteg videó van fent az interneten arról hogy egy a régi Far Cry 2 is technikailag megveri a Far Cry 5 részét :D
    [link]
    A játékok grafikailag fejlődnek csak manapság, de a részletek senkit se érdekelnek. :(

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák