Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Malibutomi #14976 üzenetére

    Igen valami hasonlóra én is emlékszem, de köszi, hogy megírtad ezt. :R A 250$ az amire most nagyon felkaptam a fejem, mert az tényleg nagy szám lenne. Ebben bekezdésben meg két buktatót találok:

    Az egyik az ár. Ha 30-50$-al olcsóbb, az már "olcsóbb" de még közel sem az az elérhető kategória, amire talán a legtöbben számítanának.

    A másik az a "minimum spec". No ezzel meg az a gond, hogy ugye mennyire lesz ez minimum. Olcsó húsnak híg a leve lesz vagy esetleg olyan minimumot kapunk, ami egy stabil, több alkalmazás esetében is tartható teljesítménymutatókat kapunk. Nem arról van szó, hogy ilyen-olyan csicsa effekteket meg ultragiga textúrákat bírjon renderelni a gpu VR-ra, de azzal is tisztában kell lenni, hogy több készülő AAA cím is van amiknek valószínűleg nagyobb számításigényük lesz, mint a bombahatástalanításnak vagy egy terepasztalon pálcikafigurákkal való íjászkodásnak.

    A kezdeményezés ennek ellenére dicséretes, csak azért vagyok pesszimista mert eddig akármikor felröppent egy hangzatos hír, a végeredmény közel sem felelt meg a hypenak. Nem feltétlenül (de pláne) az AMD miatt vélekedek így.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák