Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nexwo

    őstag

    válasz 3L1T3 #19650 üzenetére

    Nekik sok pénz jön be a bányászoktól azzal hogy vásárolnak non-stop, aztán ha nincsenek, hidd el lesz ötlet és marketing eladni másoknak (erősebb új vga ami kétszer nyomja a konzolt) de arra sincs garancia, hogy ha megint jönnek újabb kártyák és alább hagyott a bányászat, hogy valaki azt mondaná: na akkor próbáljuk újra?
    Illetve már a scalperkedés is divatt lett, arra sincs garancia, hogy valaki céget alapít, csak hogy felvásároljon sok kártyát hogy drágábban eladja.

    [ Szerkesztve ]

    Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

  • Frozen

    őstag

    válasz 3L1T3 #19650 üzenetére

    Van kártya halom számra csak folyamatosan felvásárólják,hiába van a boltba 10 db reggel 9 kor ha 9.01 kor már egy darab nincs meg rá még 20 várolista mondjuk.... A gamerem meg szívja a fogát hogy drága. Eddig mivel nyomta? Hova lett hirtelen a 10xx vagy 20xx es kártyája? Behogy bemeselje nekem valaki hogy a 90% a fhd re nem eleg egy 1080 vagy egy 1080 ti . ( 500 euroba vettem a 1080 at nem volt egy nagyon draga kártya már pár éve a 20xx teljesen kimaradt,novemberbe épitettem gépet 3080 bele kb 1 het alatt volt boltból) januárban privátba vettem egy embertől de volt. Most is ha akarnék lenne kb 1 órán belül csak meg kell fizetni.

    Amíg napi 10-15 dollárt hoz addig ne reménykedj mert az lesz amit fent írtam nagyobb a kereslet mint kínálat. És nem mindenki szegény így akibek van pénze az fogja bele nyomni rendesen. Sajna én is csoro vagyok csak 2db van... 3. Ra mar nincs pezem :(

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák