Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atomanti19

    aktív tag

    válasz ΞΔGLΞ #4906 üzenetére

    Nekem is ugyan ez van. Nem értem, hogyan lehet kiadni egy ilyen alkalmatlan sz@rt....
    Heti 3-4x kell basztatni, hogy ne az alap szivárvány villogjon. Valamiért mindig azt erőlteti. Nem jegyzi meg a beállításokat etc.. rakat sz@r az egész :K

    Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

  • atomanti19

    aktív tag

    válasz Watto1991 #4942 üzenetére

    Mondanám, hogy van... azonban az igazsághoz közelebb áll az, hogy nincs. Két azonos driver, két hasonló, vagy teljesen ugyan olyan konfigon is produkálhat eltérő dolgokat. Emelett függ attól is, hogy milyen játékokról van szó. Szerintem az a legjobb, ha letesztelsz párat. 2-3 perc leszedni a drivert és kb ugyan ennyi felpattintani egy másikat. Szerintem megéri próbálgatni.
    Leginkább az idegesítő dolgoktól tudsz megszabadulni, mikrolaggok, driver error, nekem volt olyan is, hogy a gpu ventillátora megbolondult tőle, vagy az nVidia vezérlőpult el sem indult stb. Nagy teljesítménybeli külik nem lesznek. Csak egy példa, Witcher3 és RDR2 nekem friss driverekkel 5-6 óránként kifagyott, megjelenítő hibára hivatkozva. Kicsit "downgradeltem" a verziószámot és tadá, minden probléma mentes :U Viszont teljesítménybeli különbséget nem vettem észre. De itt sokan írják, hogy nekik gyakran ott is van javulás. Szvsz ki kell próbálgatni.

    surgyi: Nekem 445.87 verzioval 10 percenként dev. error-al kilép warzone-bol. Friss driverrel ok. FPS-t nem vettem észre, hogy roszabb lenne. Engem csak a narancs négyzetek idegelnek ki... pocket loss vagy mi lesz az.. De elvileg szerver oldali :F

    [ Szerkesztve ]

    Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés