Új hozzászólás Aktív témák

  • Tarill

    őstag

    sziasztok!

    msi 970 gtx gaming vga-m van és a következő történt, kb 3 óra gta5 után mikor kiléptem az asztalon lévő kis alkalmazáson látom h 90 fok körül van a vga amit nagyon sokallottam nem láttam még sose ennyin, és ami feltűnk hogy 0% terhelésen is elég lassan hül vissza, megvezéreltem msi afterburnerrel a ventiket h 100%-on mennyenek és semmi... venti fordulatszám 100% volt de 0 RPM és nem is lehetett hallani semmit, levettem a gép oldalát újraindítottam a gépet és láttam hogy bekapcsolásnál is csak az első venti forog a kártyán, a második semmit se csinál, kézzel elindítottam és azóta jó, forog msi vezérlésre is és hallani is hogy mennek rendesen, RPM szenzor is mutat már minden fain. Az lehet hogy régóta nem kapott ilyen terhelést a kártya ahova venti is kellett neki és "leragadt a 2. venti" ? mert egy jó ideje nem igen terheltem, vagy amiket kap (wot, wow) mindet viszi passzívan azokhoz ventit se kapcsol :/ ja és minden alapon van nincs húzva a kari semmibe sincs piszkálva illetve legfrissebb whql nv driver van fent

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák