Új hozzászólás Aktív témák

  • xPraetoriaNx

    senior tag

    válasz szasanyi #1450 üzenetére

    Persze vannak olyan emberek, akiknek beidegződés hogy mindig mindenből a legjobb kell, és pénzük is "túl sok van" (fórumon is olvasni pár arcot aki 980ti-ről vált[ott] 1080-ra meg hasonlók), de mondjuk én is akkor váltok szívem szerint amikor már úgy érzem kezd "nagyon kevés" lenni az aktuális kártyám, nem trükközök ilyen "ú még normális áron el tudom adni a jelenlegit, úgyhogy kis ráfizetéssel veszek jobbat!" dologgal. Bár most egy évig munkanélküli voltam, de megmondom őszintén, előbb akkor se váltottam volna hamarabb ha ez nem így van. Kb úgy fél évvel ezelőtt kezdtem el érezni azt hogy már nagyon gimpelnem kell bizonyos játékoknál a grafikát (főleg hogy akkor váltottam W10-re is, ami alatt fura mód pár játék [pl Siege] szarabbul fut mint 8.1 alatt tették), szóval előtte azért nem váltottam volna, az elmúlt fél évben meg azért nem mert ugye lehetett tudni az 1000-es széria érkezéséről, szóval imádkoztam hogy addig ne menjen tönkre amim van... (Meg persze hogy találjak munkát XD )

    [ Szerkesztve ]

    There is no war. Only the harvest.

Új hozzászólás Aktív témák