Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    Sziasztok!

    Engem egymás után értek a csapások....ugyebár volt a 8800GTX-em, ami rossz volt, aztán jó (aztán most nem tudom, mert lusta voltam összerakni a gépet) és most meg egy jó barátom gépével küszködök!

    Írtam már a "Nem induló gépek" topikba, de nem kaptam választ. Itt meg sokan vagytok és okosak, segítsetek nekem légyszi! :D

    Szóval ősrégi gép (P3 talán 1GHz) kapott egy DVD írót, de nem akart bootolni, mert nem ismerte fel. :( Ezután vissza CD olvasó és XP máris indult (sajna alap XP-ről van szó, mert SP2 nem ment fel rá).

    Aztán Elmör volt olyan marha, hogy megtette, amit nem szabad és menet közben rádugta a DVD írót. Ezután gép konyec firma= lefagyott és restartkor kékhalál. Ki is írta, hogy új hardware miatt és húzzam ki, de mivel ezt megtettem és mégis megint ezt kaptam, most nem tudom mit kellene tenni. :O

    Le kellene mentenem a vinyóról a dolgokat, de nem engedi, mert sérült a fájlrendszer. Legalábbis ezt írja ki a gépem, amikor hozzányúlok a vinyóhoz. Van átalakítóm (USB-IDE/SATA)amivel összehoztam a gépemmel, de hát nem megy. Mégis hogyan tudnám elérni a vinyó tartalmát?

    A másik bökkenő, hogy vajon utána fel tudom telepíteni ismét az XP-t és a DVD írót is látni fogja? :DDD Tehát arra célzok, hogy készre rakni a gépet. :DD

    Köszönöm előre is a segítséget! :R

    [ Szerkesztve ]

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák