Új hozzászólás Aktív témák

  • hamyka

    senior tag

    válasz nagyben #1 üzenetére

    Sziasztok

    Huh, nagyon jó írás, látom te szakember vagy :C :C

    Nekem volt laptopom de már nincs meg, régi fajta volt, 80 k-ért vettem és 15 k-ért bírtam elpasszolni, igaz anyu nem igazán őrült neki hogy eladtam.........

    Nem volt 1 csúcs laptop, aszem Pentium 2-es kategóriába tartozott nem túl nagy hdd-vel

    és 1-2 óra múlva dög meleg volt az egész de nem égettem le :)

    Ja és használtan vettem, tudom elég hülye voltam hogy ennyiért és ráadásul régi laptopot ennyiért vettem meg.... nah mind1..... lehet ennyiért kaptam volna 1 jobbat....

    Emlékszem, Usb-n nyomtam rajta a netet mert a belső lan vagy micsoda az meghalt benne, de működött :D

    aztán meg hírdettem és 1 olyan emberke jelentkezett akinek ilyen kártyája volt bele dugta a gépbe (most hogy mondjam?) és működött úgy is a net bár azt írta ki rá a készülék hogy nem ismerte fel de működött :D

    Azóta se láttam az ürgét :D

    Mielőtt elvitte volna a készüléket megkért hogy legalább arra a napra adjak garanciát de mondtam neki hogy nem tudok rá vállalni semiféle garanciát mivel nem vagyok szervíz sem bolt :D

    Érdeklődésképpen kérdezném az alábbit:

    Most jelenleg melyik notit/ laptopot érdemes választani? :D de tényleg csak érdeklődésképp kérdezem :D

    Comodó új távlatok...........

Új hozzászólás Aktív témák