Keresés

Aktív témák

  • Beste

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretnék venni egy notebook-ot, de sajnos teljesen szőke nő vagyok a témában. Légyszi adjatok tanácsot! A számítógépekkel kapcsolatban felhasználói szinten vagyok, úgyhogy ne hablatyoljatok össze nekem mindenféle földönkívüli nyelven, ha lehet.
    A gépet általános dolgokra használnám, leginkább Excel, Word, mindenféle táblázatok, kimutatások, grafikonok. Nem fakadok sírva, ha videó filmet is lehet rajta nézni, illetve zenét hallgatni, meg internet, stb. Már néztem egy típust: Portocom FreeTrend, az ára 219.000 + áfa
    Alapkonfiguráció:
    Intel Celeron 2000 MHz processzor, 256 MB DDR memória, 30 GB HDD, DVD/CD-RW COMBO meghajtó, 14,1 hüvelykes TFT LCD képernyő (1024x768), SiS 650 integrált lapkakészlet, 8-64 MB (rendszer) videomemória, 4 x AGP képernyővezérlő, beépített 56K fax/modem, beépített Ethernet 10/100 MB/s, Ethernet adapter, PCMCIA II kártyahely, beépített hangszórók, mikrofon, audio ki és bemenet, S-video TV-kimenet, firewire csatlakozó, 3x USB csatlakozó, PS/2 csatlakozó, külső monitor csatlakozó, touch-pad, magyar nyelvű, Li-ion smart akkumulátor, tömege: 2,7 kg, mérete: 305 x 270 x 25,4 mm, 1 év garancia

    Szerintetek?

  • Beste

    csendes tag

    Köszönöm mindenkinek a hozzászólást! Édik vagytok!

Aktív témák