Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aggleány

    addikt

    válasz Dylen #5 üzenetére

    Ismerős érzés. :O

    A nők szerintem is sokkal rosszindulatúbbak tudnak lenni, mint a férfiak. Jobban ismerik a sebezhető pontokat, és gonoszul pont oda szúrnak, ha olyanjuk van. Gusztustalan.

    Alapvetően én is eléggé ironikus és szarkasztikus humorral vagyok megáldva/megverve, de ebből nem szokott sértődés lenni, mert simán észre lehet venni a különbséget a viccelődés és a komolyan kekeckedő megjegyzések között.

    Nekem sem volt soha túl sok barátnőm. Régen, még általánostól érettségiig volt egy, akiben aztán sikerült hatalmasat csalódni. Mindennek elmondott a hátam mögött, és én hülye, nem hittem el azoknak, akik mondták. Amikor rákérdeztem nála, azt mondta, hogy mindig az volt velem a baja, hogy én jobb anyagi körülmények közé születtem, és neki megalázó volt, hogy mindig jött velünk nyaralni, és ugyanazokat a dolgokat ő is megkapta, amiket én. Vajon miért nem szólt, hogy bántja valami? Akkor sem értettem, most sem értem, és nem is fogom soha megérteni. :(

    Most van egy és két fél barátnőm. :DDD Az egész példány egyértelmű, mindenben ott van, ahol lennie kell egy barátnak. Az egyik fél (E) mostanában kezd visszaminősülni, mivel néha nyavalyog, hogy mostanában nem vagyok vele annyit, mint régen. Alig két hónapja lett valakim, ezért nem érek rá annyira, mint előzőleg, és ez néha kötözködésre ad okot nála. A másik fél pedig még nagyon friss ismeretség, de szerintem előbb-utóbb egész lesz belőle. :K

    A pasikkal tényleg egyszerűbb a dolog, de egy igazi csajos beszélgetést azért nem tudnak pótolni. Nekem is volt régebben több fiúbarátom, de ők már mind megnősültek, úgyhogy szépen elmúltak a dolgok.

  • Timocicu

    aktív tag

    válasz Dylen #5 üzenetére

    Üdvözöllek Dylen!

    Végre egy kis csajos csevej. :C

    Igen, én úgy tapasztalom a környezetemben, hogy a Nő a Nővel vagy nagyon megérti, átérzi a problémáját, vagy teljesen kifordul magából és egy másik Nőnemű társán próbálja megtorolni az elszenvedett sérelmeit, vagy néha az is elég, ha kifogod, hogy Neki rossz napja van!

    „Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

Új hozzászólás Aktív témák