Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz f3rdzs0 #26063 üzenetére

    Engem eddig magával ragadott. Bár most értem csak el a faluba, ahol a néni tovább meséli a múltat. Felfedezgetek, mászók, repülök, harcolok, és párszor meghalok. Szerintem ötletes nagyon.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz f3rdzs0 #26063 üzenetére

    A zelda nekem se jött be végül, de lehet, hogy rossz volt az elvárásom, mert RPG-t vártam, de ez inkább egy akció játék, egy könnyed karakter fejlesztési résszel. Pedig megvettem hozzá a kiegészítőt is külön accon és úgy kezdtem el, mert szeretem ha nehéz egy játék. Meg nem tudom, de engem nagyon zavar benne ez a bárgyú gyerekesség, ahogy beszélnek a karakterek és mindenféle pofákat vágnak, kidüllesztik a szemüket, meg hi, hű meg ha. Lehet japán motívumok ezek, nem tudom tényleg, de nekem rombolja a játék élményt, mert kizökkent folyamatosan és nem tudom magam beleélni a zelda világába. Próbálom komolyan venni és akkor jön egy idióta valaki aki úgy beszél Linkkel, mint egy retardált, ugrál kidülleszti a szemét meg mindenféle idióta hangok és nekem elég aznapra belőle.Nem a gyerekes grafikával van bajom, hanem valahogy nem hiteles ez az egész történet és világ, ahol ennyi idióta mászkál.
    Ez van, ettől még sok embernek a legjobb játék, de nem mindenkinek.
    Az elefántig elmentem, de nem fejeztem be, mert mondjuk ott a boss fight elég kemény a kiegészítővel, de nincs kedvem belerakni az időt, hogy megcsináljam. Talán egyszer majd folytatom.
    Amivel most nagyon elvagyok, a Battle for Kronos, egy körökre osztott stratégia és kutya nehéz, de pont ettől jó. Mondjuk az is beszédes, hogy a normál módját úgy hívják, hogy "Challenge". Már a második pályán is milyen szivatások vannak. Felsorakoztatom a csapatokat, hogy mindenki a jó pozícióban támadjon és gyakorlatilag 2 kört tudtam támadni, amikor megjelent egy ellenséges csapat a hátamban és megtámadta a szállító járműveket, amiket egyébként meg kellett volna védenem, csak előbb le akartam rohanni a közelben levő ellenséges bázist.
    Nagyon jól összerakták ezt a játékot. Már normal (itt challenging) módban is kemény csaták várnak az emberre, pályánként több is, minden helyőrségnél, hídátkelésnél, de szerintem újra játszom majd kemény módban is. Kőkeményen meg kell ismerni minden harci jármű tulajdonságát és közel tökéletesre csiszolni a stratégiát, különben lenyomnak a csatában. Végre egy játék, ahol nem lehet csak úgy könnyedén átkelni egy hídon, amit az ellenség véd, hanem jól kell taktikázni és ha lehet vízi szállítóval a hátukba kerülni, különben lenyomnak de legalábbis túl nagy veszteséggel tudok tovább menni.

Új hozzászólás Aktív témák