Új hozzászólás Aktív témák

  • morfondőr

    őstag

    válasz Rigormortiis #55885 üzenetére

    Elég egyedi stílusa van a sorozatnak és a harcrendszer is nagyon különleges. Ha bele ásod magad, eszméletlen mélységig tudod testre szabni a dolgokat, de szerencsére nem kötelező, csak ilyenkor valószínűleg le kell venni easy-re. Viszonylag lassan is indul be, főleg az első rész. Szerintem ezért nem fogott meg túl sok játékost, akik viszont kitartanak mellette, azok nagyon megszeretik mire a végére érnek mert elképesztően szerethető karakterei vannak és a sztorik is hatalmasak, az 1-2 végén gyakorlatilag kerestem az állam, hogy mi van!! :Y Játékmechanikailag a 3. rész a legkiforrottabb, viszont itt a karakterek már nem olyan egyediek és a történet is kiszámíthatóbb. Nekem ez a sorozat jobban tetszik, mint a két legújabb Zelda, nagyon a szívemhez nőtt! Ha kicsit közelítenének az akció-rpg felé, és az auto attack helyett mi püfölhetnénk az ellent és megmaradnának mellette az art-ok, szvsz szélesebb körben lenne vonzó a játék.

    penge111: külön-külön is élvezhető mindhárom rész, de vannak olyan utalások, amik egy-egy fordulatként hatnak ha előtte játszottál a másik résszel.

    Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

Új hozzászólás Aktív témák