Új hozzászólás Aktív témák

  • LaciGSM

    aktív tag

    A saját tapasztalatom ,történetem a tört gép témában:
    Megjelenés óta nyomom a Switch-et. az évek alatt volt vagy 6db gépem, limitáltak leginkább. megjelenéskor cseréltem a V2-őt Oledre.
    Augusztusban döntöttem el, látva a 20k körüli játék árakat, hogy elég volt, inkább tört gép, és enyém a világ! Hát jah... Kapott a gépem egy picofly-t, legújabb firm, meg minden...
    Elkezdtem vadászni a játékokat,honnan tudom letölteni, hát már az sem olyan egyszerű. Ugye az online az inkább off, a mentés is off. Red Dead Redemption, day 1 megjelenés, azonnal letölt, aznap délután már boldogan játszottam.
    Pár napra rá jött egy gyári rendszerfrissítés, nah ott szállt el először minden :DDD
    Sebaj, fél nap szaladgálás,kis pénz, megcsinálták, újra működött.
    Újra letölt minden, 5-6 óra RDR mentés kuka, kezdtem előlről.
    Ismét 1 hét, megint elszállt valami. Nah akkor durrant el az agyam!
    Aztán szembesültem hogy igazából minden frissítésnél mókolni kell, mert ugye ha frissül a gyári, akkor már nem kompatibilis a tört, ezért utána kell azt is frissitgetni.
    Újra megcsináltattam, meghirdettem,fél nap alatt eladtam, rendeltem egy Splatoon 3-as OLED kiadást, amiért amúgy is fájt a szívem régóta, befizettem újra az éves Online+expansion előfizum, és inkább veszem a játékokat, és nyugodt vagyok! :DDD
    Szóval lebeszélni sem akarok senkit, de nem való mindenkinek ez a tört cucc!
    Csak ha életed a mókolás.... nah mert ezt mindig kell..

    https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

Új hozzászólás Aktív témák