Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz .mf #482 üzenetére

    "Szerinted. A vevők lehet mást gondolnak."

    Hát ez az, szerintem ugyanazt mondjuk; nem tudnám annyiért eladni, amennyit szerintem érnie kell(ene) egy ilyen gépnek, akkor meg minek füstöljem el? Alapvetően nem fotózok rendezvényt, ha azt tenném, nem is lenne kérdéses, hogy megtartom. De csak azért, hogy teszem azt, adjam oda 220-ért, amiből aztán bírok venni egy darab k_rva gyári markolatot a Z6 II-re, hááááát... inkább kitámasztom vele az asztalt, és ha éppen lerohad - ne adja az ég - a Z6 II, akkor nem kell megijedni, mert lesz valami, amivel majdnem olyan minőségű képeket lehet készíteni. Az érme másik oldala, hogy valószínűleg ilyen helyzet soha nem lesz, mert nem fotózok pénzért, csak hobbiból. Így maximum kínos lemondástól kímélne meg a tartalék váz, ha az elsődleges váz épp fotózás előtt reccsen meg. Na mindegy, erre még alszok egyet-kettőt.

    Az XQD választ pedig külön köszönöm. Szokásos idióta Sony húzás, mint a mermorystick volt anno, de gyűlöltem (sony kiskompakt gépekkel kezdtem a hobbit) baszdki... NetMD-n is rommá szívatták a saját felhasználóikat a retek desktop szoftverrel, amikor már minden csöves direktben másolt fel fájlokat USB kapus mp3 lejátszókra. Ez tipikus Sony, csináljunk külön szabványt, hadd cumizzon a felhasználó, de a pénzünk az meglegyen!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák