Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz _drk #14891 üzenetére

    Igen, szerencséjük volt, hogy a 2 AAA megjelenés bukta lett, és az embereknek kellett valami, amire költhetnek. Valamiért mindkettőnél nagy lett a hype is, szóval jókor voltak jó helyen.

    A sok játékmegjelenés relatív. Én anno (1994-2004 között) olvastam az 576-ot és a PC Gurut, és azért azokban is volt hónapról hónapra 15-25 játékteszt (csak tipp, nem számoltam meg), több játék meg most sincs. A különbség inkább az, hogy azokat a játékokat 5-10-30 fős bandák hozták össze pár százezer / millió dollárból, így kevesebbet is elég volt belőlük eladni, illetve egy bukás nem feltétlenül vezetett a stúdió bezárásához. Szerintem most se jelenik meg havonta több játék mint akkor, és még a játékos bázis is nőtt, csak hát sokkal több játékot kell eladni a nyereségességhez. (Illetve bár sok a gamer, de a legtöbb embernél nem csak a játék a szórakozás, így bár tök más ipar, de pl a Netflix is vetélytárs, mert ugyanúgy elveszi az emberek idejét, így kevesebb idejük marad játszani és kevesebb játékot vesznek.)

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák