Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz gyugyo79 #367 üzenetére

    A home video streaming piac teljesen máshogy működik mint a zenei. Egy Deezer, Spotify, Apple Music, Tidal közel ugyanazt a katalógust nyújtja, van pár exklúzív tartalmuk és kész, a többi diverzitás csak az extra szolgáltatásokban van.

    A filmek/sorozatok jogait teljesen máshogy adják el, sokat a konkurencia (vagy a Netflix) exklúzív streamingjoggal vesz meg, mint pl. az Orphan Black - ezt például nem leled fel egy Amazon Prime Video-nál szerintem, csak a Netflixnél. (De mondhatnék egy Killing-et vagy bármit igazából.)

    A hazai kínálat egyrészt azért ilyen csonka mert felesleges annyit beleinvesztálniuk a régió adottságai miatt, másrészt meg valószínűleg csak ennyi tartalmat tudnak megvenni az itthoni konkurencia elől. Ők gyorsabban lecsaptak a nagyobb címekre...

    Részemről amúgy nem olyan marha gáz a magyar kínálat, ki szoktam kapcsolni a SmartDNS-emet pár tartalom miatt ami US/UK alatt nincs fent de az itthonin igen. Mondjuk torrent csak anime miatt játszik nálam, ami érdekel azt megnézem moziban, régebbi jó filmeket meg megveszem külföldről ha nincs fent az általam elérhető Netflix régiókban.

    De biztos elvakult vagyok, nem tudom...

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák