Aktív témák

  • Digitalboy

    senior tag

    Sziasztok!
    A következő a problémám! Xp op.rendszer 56-os külső modem. Újratelepítettem a rendszert mert a ''Nem lehet kapcsolatot létesíteni'' hibaüzenet miatt nem lépett fel a gép a netre. Jól is működött minden, tehát az új Xp-vel szépen fellépett. Ahogy egyre több hardvert is felraktam egyszercsak újra ez a hibaüzenet fogadott a felépéskor. Ha jól emléxem a Scanner feltelepítéséig még működött a net, de aztán nem. Nem tudom hogy a Scanner drivere tette e tönkre vagy sem, de mostmár hiába távolítom el, nem akar kapcsolódni. A net biztosan jó mert két op.rendszer is van fenn és a 98-alatt most is működik, csak az Xp alatt halt meg. A fent lévő Norton antivírus pedig indításkor feldobja a ''email proxy error'' hibaüzit. Az antivírusban kikapcsolva a levelek ellenörzését már nincs ez a hiba, de ez sem volt eddig csak kb. a scanner telepítéséig. Jó lenne ha valaki tudna megoldást, mert nem szeretném újrarakni az egészet, így is ráment pár napom!
    Az ötleteket előre is köszönöm, és ha teheted légyszi emilben válaszolj! digitalboy@freestart.hu

    www.momogsm.hu

  • Digitalboy

    senior tag


    A modemet és az internet kapcsolatot eltávolítottam és vissza telepítéttem, de így sem jó!
    Senkinek semmi ötlete???

    www.momogsm.hu

Aktív témák