Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • umbibumbi1

    tag

    sziasztok.
    ha vkinek van ötlete már előre is köszi a segítséget.

    több problémám is van,nem is tudom mivel kezdjem.
    feltettem a win 7 után a win 8.1 enterprise-t.
    eddig oké,nem ment könnyen szuper pendrive-ról a következő remek bios boot problémáim miatt mire végül véletlenül rájöttem mi van.
    alapvetően 3 db vinyó van a gépben:500gb - 2 partíció.ebből 100gb-on van a win 8.1,a többin csak adat.
    750gb adatoknak és végül 250 gb a játéktelepítésekhez,tehát csak adat.
    mikor telepítettem a windowst nem lépett tovább a telepítésben és most is csak akkor indul el ha a biosban a vinyó sorrendben a 250-es vinyót rakom elsőnek.a másik kettőnél 2 különböző hibaüzenet van és kész.
    ezt nem is értem,semmi köze az egészhez.

    következő:
    felraktam a remek ati hd 4850-es kártyához a drivert.mmint szerettem volna.lévén,h érvénytelen csomag v milyen hibaüzenettel leáll a telepítés.de egy részét igazából felteszi,csak pl a control center nem megy meg még ki tudja mi nem működik.idegen nekem ez a windows.nagyon :)3 féle drivert is próbáltam.ami elvileg utoljára kijött ehhez a kártyához az a 13.1.próbáltam még a 13.9 és 13.12-t mindnél ugyan az a hiba.

    és végül:
    egy csomó minden nem megy ebben a nyomorult windowsban.nincs media center eddig oké.de már az alap media player sincs???én azért használtam.a remek áruházból leszedtem vagy 3 féle lejátszót de még ha nagy nehezen látják is a filmeket a vinyókon akkor sem játsszák le,hanem kilépnek az alap képernyőre.
    és a beépített skype is ugyan ezt csinálja.ekkor kezdtem gyanakodni,h valójában nem az említett szoftverekkel lesz a gond.

    néhány info,hátha segít:
    asus p5ql pro alaplap - nincsenek telepítve a driverei mivel amúgy is elavult és nincs támogatása szerintem már.amúgy megy.
    ati hd 4850 512mb videokártya.
    creative xfi extreme gamer hangkártya - ennél meg ugyan van hang,de hullámzik.eddig ilyen nem volt...kész vok :)
    7gb ram - ddr2 800mhz
    dual core 3ghz proci
    és chieftec 400w táp.
    remélem nem maradt le semmi.
    nagyon hálás lennék a segítségért,nem hittem,h windowszal megszenvedhetek,de úgy látszik vannak még tehetségek a microsoftnál :) ha ezt előre tudom linuxot teszek fel,azzal legalább ennyit kínlódtam volna :)

Új hozzászólás Aktív témák