Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hatez

    csendes tag

    Sziasztok! Egy visszatérő, lassan már 4-5 éve kísértő problémát szeretnék leírni és remélni, hogy találtunk rá megoldást.

    Mégpedig:
    Formatálás után, OS felrakása, Chrome feltelepítése, egyéb alkalmazások, amiket használok, NUKU vírusírtó (fontos rész lesz!).
    Kb 2-3 újraindítás, vagy alvó módból visszalépés után, ha el szeretném indítani a Chrome-t a tálcáról, akkor ezt a hibaüzenetet kapom: "Elérési út/chrome.exe - Meghatározhatatlan hiba". Neten semmi eredmény, ha rákerestem.
    Csak rendszergazdaként hajlandó elindulni, de úgy, ha indításkor a megszokott Jobbklikk-Futtatás r.gazdaként opciót választom, ha a Kompatibilitás fülnél pipálom ki ugyanezt az opciót, úgy nem indul. A Windows alap vírusírtó jelez a chrome-ra általában, lehetséges, hogy karanténba is rakja, ezért nem fut, de kb 2-3 program van a gépen, így az összes "trójainak" érzékelt dolgot kiszedem a karanténból, úgy sem indul. NOD32-t feltettem próbaképpen, ő egyből karanténba tette a chrome.exe-t, mellé még az nvidia Experience programot is (???).
    Na most jön a csavar: Hardvercsere, ÚJ!! cuccok, vinyó is új, ugyanúgy fennál a jelenség, valami ötlet, mert már idegbajt kapok tőle. Azért ragaszkodom a Chrome-hoz, mert ott van elmentve minden könyvjelzőm, Mozzilla sok VRAM-ot zabál manapság, főleg renderelés mellett. Azért nem írtam OS típust, mer Win7 és 8.1-en is ez a hiba van.

    Remélem valaki tud segíteni.

    Üdv, G.

    Game developer

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés