Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batman.

    senior tag

    válasz DieselDog #38028 üzenetére

    Szia!
    Ne érts félre! Nem védeni akarom azt aki összerakta, de ez nem függ össze azzal, hogy mennyi idős a gép, és mennyit költöttél rá.
    „olyan gondokat problémákat produkál hogy egy kis idő elteltével kikapja a böngészőt magától kilép pl a sims3 ból és olyanokat ír ki a páromnak hogy nincs jogosultsága ehhez meg ahhoz írjon be valamilyen kódot, mert zárolja a gépet....”
    Na ezt kellene részletesebben kifejteni, ha segítséget szeretnél . Ennyi erővel azt is írhattad volna nem az elvárások szerint működik. Tehát mit csinál, mit ír ki, mi nem működik. A semmi sem működik, másnak miért jó a gépe, nem opciós válasz!
    A megosztott kép nekem nem sokat segít, az hogy közben megy a teamviewer, és a skype, szintén nem a hibára utalnak.
    Egyébként az, hogy egy időben több topicba bemásolod a problémád, nem segít, általában ugyanazok a tagok akik itt-ott „garázdálkodnak”.
    Szóval ha leírod pontosan mi a problémád, előbb kapsz segítséget.
    A távsegítség ismeretlenül nekem nem opció. (elnézést kérek!)

    Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

Új hozzászólás Aktív témák