Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinya7

    csendes tag

    Sziasztok!

    Kihalt mostanában a fórum. Gondolom, már mindenki megoldotta a problémáját, vagy már más készüléke van. Hozzám most került egy ilyen tabi. Köszönöm mindenkinek aki jó megoldásokat és ötleteket tett közzé a fórumban.
    A szokásos problémával került hozzám a gép. Boot Loop-ba került a gép és csak az ANDROID logoig jutott el, két hozzá szólás alapján sikerült életre kelteni a gépet. Itt a két hozzá szólás: Egyik, másik.
    A leirásokban emlitett Eclipset itt még le lehet tölteni, és működik. Hozzá teszem nekem még mindíg Win XP-ém van.
    Az USB drivert a tablethez ennek segítségével töltöttem le. Az "ADB Driver Installer (Universal)"-ált használtam.

    Következő problémám az volt, hogy jelszót kért a tabi. Mivel a jelszót nem ismertem, recovery-t meg nem lehet ezen a készüléken elővarázsolni a gombokkal így keresni kellett egy megoldást. Szerencsém volt, pedig nem vagyok tapasztalt Androidos. Töröltem a /data könyvtárból a "password.key" file-t és újra indítás után jelszó nélkül indult a tablet. Gondolom ez a megoldás talán működik akkor is, ha egyéb okok miatt elfelejtődik a jelszó, vagy"túl bogyózás" miatt zár le a tablet.

    Most következik majd az GPS üzembe helyezése a három betűs progival meg a logolás kikapcsolás.
    Meg root-olni is kéne.

    Üdv mindenkinek. Most benne vagyok a tablet buherálásába. Esetleg ha valakinek van problémája szivesen válaszolok, ha tudok.

Új hozzászólás Aktív témák